Witamy na naszej stronie!

Zapraszamy na zimowe szaleństwo :) Cieszymy się, że nas odwiedzasz wirtualnie, a będzie jeszcze milej jak odwiedzisz nas w Rąblowie.

Nasz ośrodek znajduje się pomiędzy Kazimierzem Dolnym, a Nałęczowem. Ze względu na położenie poza miastem określamy się jako kameralny, wolny od tłumów, bez kolejek do wyciągów, przyjazny dla rodzin z dziećmi ośrodek sportów zimowych.

Jeśli zmęczył Cię gwar Kazimierza, Puław czy Nałęczowa to zapraszamy do Nas na narty, snowboard, sanki czy po prostu posiedzieć przy ognisku.

Zapraszamy na stok!

ps. na miejscu czeka na Was duży parking, wypożyczalnia sprzętu, instruktorzy, bary, nowoczesne oświetlenie i naśnieżanie oraz dużo serdeczności od naszej załogi.

 

 

Nartsport

Harmonogram naszych instruktorów z numerami telefonów:

(prosimy kliknąć w baner poniżej)

Instruktorzy

Praca szkoły uzależniona jest od pracy ośrodka, zatem dostępność "na zielono" instruktora w harmonogramie przy jednocześnie  NIECZYNNYM ośrodku oznacza brak możliwości odbycia lekcji.

Cennik i inne informacje dot. lekcji w naszej szkole:

(prosimy kliknąć w baner poniżej)

RaceSKI

Poszukujemy instruktorów z ważnymi uprawnieniami na nadchodzący sezon zimowy.

Zgłoszenia, informacje - proszę pisać na adres jareckik6@o2.pl

EU

Projekt współfinansowany ze srodków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego województwa lubelskiego na lata 2007/2013.

Czesc najnowszych inwestycji zrealizowanych w ośrodku zostało sfinansowanych ze srodków unijnych. Należą do nich: armaty śniegowe, nowoczesny system naśnieżania, agregat prądotwórczy oraz ratrak i wyciągi. Przyczyniły się one do znacznego wzrostu jakości świadczonych przez ośrodek usług, co miało bezpośrednie przełożenie na wzrost zainteresowania ośrodkiem przez narciarzy i snowboardzistów oraz wzrost ich poziomu zadowolenia z korzystania z wyciągów i stoków.